GÖLBAŞI DEVLET HASTANESİ
ADIYAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
ADIYAMAN GÖLBAŞI DEVLET HASTANESİ

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekim

Güncelleme Tarihi: 12/11/2018

Dr.Selim KUŞAĞLI   1979  yılında Mersin ilinde doğan Dr.Selim KUŞAĞLI, evli ve 2 çocuk babasıdır. 2004 yılında 19 Mayıs   Üniversitesi Tıp Fakültesi' nden mezun olmuş ve mezun olduktan kısa bir süre   sonra  Adıyaman  ili   Gölbaşı Belören Sağlık Ocağı' nda pratisyen hekim olarak göreve başlamıştır. 2016  yılında  Sağlık Kurumları İşletmeciliği alanında yüksek lisans eğitimini bitiren   KUŞAĞLI, 2014 yılından  beri Gölbaşı   Devlet Hastanesi' nde Başhekim olarak görevine devam etmektedir.
Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle, Yeni binamızda tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız. Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.

Çalışanlarımızın da bu heyecanı tüm benlikleriyle yaşadıklarına inanıyor ve güveniyorum. Hastalarımızın en iyi sağlık hizmetini aldığı, çalışanlarımızın da şevkle çalıştığı bir hastane olmak istiyoruz. Hasta ve çalışan memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarma gayreti içindeyiz.

Bu amaçla hastanemizde pek çok yenilik yaptık.  polikliniklerimizde sizlerin daha kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Siz değerli hastalarımızın memnuniyetinin artması, bu çalışmalarımızda bizler için en büyük güç olacaktır.

Bu çalışmalarımızı sizlerle paylaşabilmek için en önemli unsurlardan biri olan hastanemiz Web sitesini yeniledik. Yeni yüzümüzle karşınıza çıkıyor ve Web sitemizi beğeneceğinizi umuyoruz.

Hastalıkta ve Sağlıkta hep yanınızdayız. Acil şifalar dilerim.

Dr.Selim KUŞAĞLI