GÖLBAŞI DEVLET HASTANESİ
ADIYAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
ADIYAMAN GÖLBAŞI DEVLET HASTANESİ

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Gölbaşı 84 Yataklı Devlet Hastanesi Diş Hastalıklarında Hasta Sayısını ikiye katladı

Güncelleme Tarihi: 31/07/2017

Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Gölbaşı 85 Yataklı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Selim KUŞAĞLI, Sağlık hizmeti verdikleri diş polikliniklerinde hasta sayısında artış yaşandığını söyledi.
Daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için çalıştıklarını vurgulayan Kuşağlı; “Daha önce İlçe merkezindeki eski Hastanemizde aynı Doktor kadromuzla aylık  2.000 civarında hastaya sağlık hizmeti veriyorduk. Yeni hastanede artan doktor kadromuzla ve eksiklikleri tamamlanan yeni tıbbi cihazlarımızla şu anda aylık yaklaşık 4.000 hastaya sağlık hizmeti veriyoruz.” dedi.
Hastanedeki hizmet kalitesini her geçen gün arttırdıklarını anlatan Kuşağlı şunları kaydetti; “Normal günlerde 7 üniteli diş polikliniklerimizde 7 diş hekimiyle aylık 4.000 bin hastaya tedavi uygulandığını aktaran Kuşağlı, yurt dışından gelen vatandaşlarımızın da hastanemizde kanal tedavisi, dolgu, çekim, diş protez, porselen diş, tam porselen,tam protez,yarım protez diş temizliği flor ve fissür uygulamaları gibi her türlü diş tedavisi yapıldığını belirti. İnşallah her geçen gün doktor kadromuzun artması ve yeni cihaz takviyeleriyle ilçe ve bölge halkımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle gece gündüz demeden canla başla çalışarak halkımıza sağlık hizmeti sunan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”