GÖLBAŞI DEVLET HASTANESİ
ADIYAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
ADIYAMAN GÖLBAŞI DEVLET HASTANESİ

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Gölbaşı 84 Yataklı Devlet Hastanesi Hasta Sayısını İkiye Katladı

Güncelleme Tarihi: 31/07/2017

Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Gölbaşı 75 Yataklı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Selim KUŞAĞLI, Sağlık hizmeti verdikleri hasta sayısında artış yaşandığını söyledi.

Daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için çalıştıklarını vurgulayan Kuşağlı; “Daha önce İlçe merkezindeki eski Hastanemizde aynı Doktor kadromuzla aylık 20.000 civarında hastaya sağlık hizmeti veriyorduk. Yeni hastanede artan doktor kadromuzla ve eksiklikleri tamamlanan yeni tıbbi cihazlarımızla şu anda aylık yaklaşık 45.000 hastaya sağlık hizmeti veriyoruz.” dedi.

Hastanedeki hizmet kalitesini her geçen gün arttırdıklarını anlatan Kuşağlı şunları kaydetti; “Bunun bir sonucu olarak da artık sevk veren değil, aksine çevre il ve ilçelerden sevk alan bir bölge hastanesi gibi çalışıyoruz. İnşallah her geçen gün doktor kadromuzun artması ve yeni cihaz takviyeleriyle ilçe ve bölge halkımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle gece gündüz demeden canla başla çalışarak halkımıza sağlık hizmeti sunan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Başhekim Dr Selim KUŞAĞLI son olarak ta şunları kaydetti. “Hastanemizde eksik olan doktor ihtiyacımızın ve tıbbi malzemelerimizin eksikliklerinin giderilmesinde desteği ve emeği olan Sayın Genel Sekreterimiz Uzm.Dr Erdoğan ÖZ’ e, TBMM Başkanvekilimiz Ahmet AYDIN beyefendiye ve 4 Milletvekilimize, Gölbaşı Belediye Başkanımız Sayın Yusuf ÖZDEMİR e  teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.