GÖLBAŞI DEVLET HASTANESİ
ADIYAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
ADIYAMAN GÖLBAŞI DEVLET HASTANESİ

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Genel Sekreter ÖZ’den İlçe Sağlık Tesislerine Ziyaretler Devam Ediyor.

Güncelleme Tarihi: 23/06/2017

Adıyaman İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr. Erdoğan Öz, birliğe bağlı sağlık tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

8 Mart’ta Adıyaman Besni ve Gölbaşı ilçe Hastanelerini 9 Martta da Çelikhan ilçe hastanesini ziyaret eden Genel Sekreter ÖZ ve daire başkanları İdari Hizmetler Başkanı Osman AYDIN, Mali Hizmetler Başkanı İ.Halil KAYA ve Tıbbi Hizmetler Başkanı Op.Dr. Cengiz YORULMAZ ile birlikte sağlık tesislerini gezerek yönetici ve çalışan personelleri ziyaret ettiler.

Daha kaliteli Sağlık Hizmeti sunma noktasında hastane idarecileriyle fikir alışverişinde bulunan ÖZ ve beraberindeki heyet, gerek personel gerekse tıbbi cihaz ve donanım yönünden son teknoloji ürünleri ile vatandaşlarımıza sağlık hizmeti verildiğini ifade ederek varsa eksiklerini yerinde görmek ve değerlendirmek amacıyla sağlık tesislerini gezdiklerini belirtti.

Ayrıca; 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle hastanelerde çalışan bayan personellere ve vatandaşlara karanfiller dağıtıp onların gününü kutlayan ÖZ ve Daire başkanları hastaneleri ve sağlık tesisi ziyaretlerinin devam edeceğini ifade etti.